KF560C36BBE2A-32
Showing the single result
DrayTek V2927-K Vigor 2927 Wired High Speed Gigabit Firewall Router
Kingston FURY Beast KF436C18BBK2/64 64GB (2x 32GB) DIMM System Memory, 3600MHz, DDR4, CL18, Black, Intel XMP
Kingston FURY Beast KF436C18BBK2/32 32GB (2x 16GB) DIMM System Memory, 3600MHz, DDR4, CL18, Black, Intel XMP
HDMI 1.4 (M) to SVGA & Audio (F) Black OEM Converter Adapter
DrayTek V2865AX-K Vigor 2865ax Wireless 6 AX Multi-WAN Firewall VDSL Modem Router
DrayTek V2763-K Vigor 2763 Wired SoHo Firewall VDSL/ADSL Modem Router
ASRock Intel Arc A750 Challenger SE OC 8GB GDDR6 Graphics Card, 2200 MHz Base Clock, Dual Fan, 3x DisplayPorts / 1x HDMI Port
AMD Ryzen 5 5500GT 6 Core 12 Threads 3.60GHz (4.40GHz Boost) 16GB ADATA DDR4 RAM, 512GB ADATA NVMe, WiFi - Small Form Factor Case - Pre-Built System
iiyama G-Master Black Hawk gaming monitor GB2741HSU-B1 27" Black, Height Adjustable, IPS, Ultra Slim Bezel, Full HD, 144Hz, 1ms, FreeSync, HDMI, Display Port, USB Hub
DeepCool AK700 DIGITAL WH CPU Cooler, White , 1 x 120mm Fan, 7 x advanced Copper Heatpipes, Intel/AMD